Cesarstwo Rzymskie, denar, 69

Banknoty z kolekcji Lucow, Stara Polska, monety zagraniczne
Cesarstwo Rzymskie, denar, 69

Cesarstwo Rzymskie, denar, 69

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 15-10-2015 21:03:20
117857
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Witeliusz 69, denar, 69, Rzym, Aw: Głowa w prawo, A VITELLIVS GERM IMP A[VG TR P], Rw: Ojciec cesarza (L. Vitellius) w todze siedzący na krześle kurulnym w lewo, trzymający berło zwieńczone orłem, L VITELLIVS COS [III C]ENSOR
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.75 g, patyna
Literatura: RIC 95, C. 55

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 489

1)  210 zł
2)  200 zł