Polska, plakieta mennicy państwowej z 1931 roku autorstwa Aumillera wybita dla ucz..

Zakon Krzyżacki, Stara Polska, monety niemieckie

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2015 21:36:40
118022
Opis: Polska - plakiety Mennicy Państwowej, plakieta mennicy państwowej z 1931 roku autorstwa Aumillera wybita dla uczczenia Marszałka Józefa Piłsudskiego, Głowa Józefa Piłduskiego w lewo w kole, poniżej napis w 19 wierszach: WSKRZESICIEL PAŃSTWA POLSKIEGO, TWÓRCA I WÓDZ ARMII POLSKIEJ MARSZAŁEK JÓZEF PIŁSVDSKI. VRODZONY W ZIEMI WILEŃSKIEJ, ZESŁANY NA SYBIR ..., sygnowana J. AVMILLER oraz Wacław Sieroszewski
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 102 x 60 mm, z podstawką
Literatura: Strzałkowski-Plakiety 5

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 443

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  230 zł