Polska, szóstak, 1677

Zakon Krzyżacki, Stara Polska, monety niemieckie
Polska, szóstak, 1677

Polska, szóstak, 1677

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2015 20:54:10
117964
Opis: Polska - Jan III Sobieski 1674-1696, szóstak, 1677, Bydgoszcz, litery S.B. pod popiersiem króla
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: bardzo rzadki, ciemna patyna
Literatura: H-Cz. 5283 (R6), T. 8

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1521

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  960 zł
4)  900 zł
5)  840 zł
6)  620 zł
7)  360 zł
8)  310 zł