Polska, szóstak, 1664

Zakon Krzyżacki, Stara Polska, monety niemieckie
Polska, szóstak, 1664

Polska, szóstak, 1664

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2015 20:47:55
117960
Opis: Polska - Jan II Kazimierz 1649-1668, szóstak, 1664, Bydgoszcz, litery A-T, herb Ślepowron na rewersie, tarcze herbowe proste
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ładny, patyna
Literatura: Kop. 1672

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 421

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  85 zł