Polska, grosz praski

Zakon Krzyżacki, Stara Polska, monety niemieckie
Polska, grosz praski

Polska, grosz praski

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 08-10-2015 20:39:10
117953
Opis: Polska - Wacław II Czeski 1300-1305, grosz praski
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.64 g, ciemna patyna
Literatura: Castelin 5, Kop. 10013

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 411

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  165 zł
4)  155 zł