Aukcja online

pokaż wszystko
Banknoty z kolekcji Lucow, akcje i obligacje, Antyk, Śląsk, medale i odznaczenia
Rozpoczęcie: 07-09-2015 18:00
Zakończenie: 17-09-2015 20:30 ÷ 22:28
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, Mikołaj Zyblikiewicz, 1887
Polska, Mikołaj Zyblikiewicz, 1887
117192
medal niesygnowany wybity dla upamiętnienia polityka i pr...
II+

540 zł

szac. 100 zł

1408 wyświetleń

2 zakończona
Polska, medal z uszkiem 100 rocznica Powstania Kościuszkowskiego, 1894
Polska, medal z uszkiem 100 rocznica Powstania Kościuszkowskiego, 1894
117175
sygnowany J BIAŁAS POZNAŃ, Aw: Popiersie Kościuszki 3/4 w...
I-

170 zł

szac. 125 zł

656 wyświetleń

4 zakończona
Polska, medal jednostronny z Powszechnej Wystawy Krajowej we Lwowie 1894 r, 1894
Polska, medal jednostronny z Powszechnej Wystawy Krajowej we Lwowie 1894 r, 1894
117016
niesygnowany, Postacie wieśniaków w strojach ludowych ze ...
II-

100 zł

szac. 125 zł

311 wyświetleń

3 zakończona
Polska, zestaw medali z uszkiem
Polska, zestaw medali z uszkiem
117193
1. Józef Korzeniowski medal sygnowany GERLACH i MEISSNER ...
II

125 zł

szac. 75 zł

443 wyświetleń

7 zakończona
Polska, medal nagrodowy Cesarsko-Królewskiego Towarzystwa Gospodarczo-Rolniczego Krakowskiego
Polska, medal nagrodowy Cesarsko-Królewskiego Towarzystwa Gospodarczo-Rolniczego Krakowskiego
117165
sygnowany C.RADNITZKY, Aw: Rolnicy w polu na tle starej p...
III+

780 zł

szac. 250 zł

1479 wyświetleń

5 zakończona
Polska, medal Nagroda Rządowa Wystawy Gospodarstw Wiejskich Królestwa Polskiego w Łowiczu, bez daty
Polska, medal Nagroda Rządowa Wystawy Gospodarstw Wiejskich Królestwa Polskiego w Łowiczu, bez daty
117013
medal sygnowany MINHEYMER FEC, Aw: W wieńcu z płodów roln...
II

310 zł

szac. 200 zł

438 wyświetleń

4 zakończona
Polska, zestaw medali ZJEDNOCZONEGO GALICYJSKIEGO TOWARZYSTWA DLA OGRODNICTWA I PSZCZELARSTWA, bez daty
Polska, zestaw medali ZJEDNOCZONEGO GALICYJSKIEGO TOWARZYSTWA DLA OGRODNICTWA I PSZCZELARSTWA, bez daty
117014
medal niesygnowany, Aw: Kobieta w długiej sukni siedząca ...
II

340 zł

szac. 500 zł

604 wyświetleń

2 zakończona
Polska, medal nagrodowy - Galicja
Polska, medal nagrodowy - Galicja
117166
sygnowany J.TAUTENHAYN, Aw: Głowa Franciszka Józefa w pra...
II+

320 zł

szac. 250 zł

355 wyświetleń

2 zakończona
Polska, medal nagrodowy Wystawy Kucharsko Spożywczej, 1902
Polska, medal nagrodowy Wystawy Kucharsko Spożywczej, 1902
117442
sygnowany S.HLAWSKI, Aw: Tarcza herbowa Warszawy, wokoło ...
III+

230 zł

szac. 75 zł

922 wyświetleń

5 zakończona
Polska, medal Wystawa Sportowa w Warszawie, 1903
Polska, medal Wystawa Sportowa w Warszawie, 1903
117018
niesygnowany, Aw; Herb Warszawy Syrenka i napis wokoło WY...
III

55 zł

szac. 75 zł

545 wyświetleń

4 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.