Zakończenie: 17-09-2015 20:30 ÷ 22:28
Polska, Mikołaj Zyblikiewicz, 1887
117192
medal niesygnowany wybity dla upamiętnienia polityka i pr... | II+ |
540 zł szac. 100 zł 1408 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal z uszkiem 100 rocznica Powstania Kościuszkowskiego, 1894
117175
sygnowany J BIAŁAS POZNAŃ, Aw: Popiersie Kościuszki 3/4 w... | I- |
170 zł szac. 125 zł 656 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal jednostronny z Powszechnej Wystawy Krajowej we Lwowie 1894 r, 1894
117016
niesygnowany, Postacie wieśniaków w strojach ludowych ze ... | II- |
100 zł szac. 125 zł 311 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, zestaw medali z uszkiem
117193
1. Józef Korzeniowski medal sygnowany GERLACH i MEISSNER ... | II |
125 zł szac. 75 zł 443 wyświetleń |
7 | zakończona | |
117165
sygnowany C.RADNITZKY, Aw: Rolnicy w polu na tle starej p... | III+ |
780 zł szac. 250 zł 1479 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal Nagroda Rządowa Wystawy Gospodarstw Wiejskich Królestwa Polskiego w Łowiczu, bez daty
117013
medal sygnowany MINHEYMER FEC, Aw: W wieńcu z płodów roln... | II |
310 zł szac. 200 zł 438 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, zestaw medali ZJEDNOCZONEGO GALICYJSKIEGO TOWARZYSTWA DLA OGRODNICTWA I PSZCZELARSTWA, bez daty
117014
medal niesygnowany, Aw: Kobieta w długiej sukni siedząca ... | II |
340 zł szac. 500 zł 604 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal nagrodowy - Galicja
117166
sygnowany J.TAUTENHAYN, Aw: Głowa Franciszka Józefa w pra... | II+ |
320 zł szac. 250 zł 355 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal nagrodowy Wystawy Kucharsko Spożywczej, 1902
117442
sygnowany S.HLAWSKI, Aw: Tarcza herbowa Warszawy, wokoło ... | III+ |
230 zł szac. 75 zł 922 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal Wystawa Sportowa w Warszawie, 1903
117018
niesygnowany, Aw; Herb Warszawy Syrenka i napis wokoło WY... | III |
55 zł szac. 75 zł 545 wyświetleń |
4 | zakończona |