Polska, Krzyż Kawalerski Orderu Virtuti Militari (III klasa)

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 22:27:30
117036
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, Krzyż Kawalerski Orderu Virtuti Militari (III klasa), ramiona krzyża pokryte czarną emalią, wieniec po obu stronach wokół tarczy pokryty zamiast zieloną to czarną emalią
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony 47 x 47 mm

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 2072

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  450 zł
4)  310 zł