Polska, medal Marszałek Józef Piłsudski - Pierwszy Honorowy Obywatel Płocka, 1994

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 22:26:15
117028
Opis: Polska - III RP po 1989, medal Marszałek Józef Piłsudski - Pierwszy Honorowy Obywatel Płocka, 1994, medal wydany nakładem płockiego oddziału PTAiN, Aw: Popiersie marszałka w lewo na tle panoramy Płocka, Rw: Scena spotkania z mieszkańcami z okazji dekoracji obrońców Płocka 10 kwietnia 1921 roku i napis poziomy, sygnowany AP
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 70 mm

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 1180

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  46 zł
4)  44 zł
5)  30 zł