Polska, zestaw medali

Polska, zestaw medali

Polska, zestaw medali

Cena wylicytowana: 16 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 22:25:00
117414
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, zestaw medali, 1. Polscy Rzemieślnicy Żołnierzom Spod Lenino, medal sygnowany Andrzej Nowakowski, wybity w Mennicy Państwowej, Aw: Na tle Muzeum Bitwy orzeł (tzw "Kurica") i napisy, Rw: Scena z bitwy pod Lenino i napis wokoło, tombak srebrzony 70 mm, MMP 488, 2. jednostronna plakietka Wystawa W i R Sieradz 1972, miedź 60 x 45 mm
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: razem 2 sztuki

Cena końcowa: 16 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 249

1)  16 zł