Rosja, medal nagrodowy, 1908-1909

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 22:21:15
117417
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, medal nagrodowy, 1908-1909, Imperialne Towarzystwo Rolnicze Don-Kubań-Terek, Aw: Głowa cara w lewo wokoło wieniec, Orzeł carski, wokoło napis
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony 51 mm
Literatura: Diakov 1471 (R1)

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 264

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  200 zł