Rosja, medal Ministerstwa Finansów Za Pilność i Sztukę, bez daty

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 22:20:50
117416
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, medal Ministerstwa Finansów Za Pilność i Sztukę, bez daty, medal sygnowany Vasiutynski Pogonov, Aw: Głowa cara w lewo i napis wokoło, Rw: Napis w wieńcu ЗА ТРУДОЛЮБ!Е И ИСКУССТВО ОТЪ МИНИСТЕРСТВА ФИНАНСОВЪ, na obrzeżu wygrawerowany napis Г!ГЕНИЧЕСКО-ПОТРЕБИТЕЛЪНАЯ ВЫСТАВКА ВЪ ЛОДЭИ 1902-1903 Г
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: miedź 50 mm, lakierowany
Literatura: Diakov 1143.1

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 413

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  120 zł
4)  60 zł
5)  55 zł