Austria, medal Za Zasługi z Wystawy w Czerniowcach 1886

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 22:20:25
117164
Opis: Austria - Franciszek Józef 1848-1916, medal Za Zasługi z Wystawy w Czerniowcach 1886, sygnowany autorstwa Romstorfer,a wykonany przez Schwerdtner'a, Aw: Napisy w trzech językach (rosyjskim, niemieckim i rumuńskim, Rw: Herb Bukowiny
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 50 mm, ciemna patyna

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 210

1)  120 zł