Austria, medal Za Zasługi z Wystawy w Czerniowcach 1886, 1886

Rozpoczęcie: 07-09-2015 18:00
Zakończenie: 17-09-2015 22:20:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 22:20:00
117038
Opis: Austria - Franciszek Józef 1848-1916, medal Za Zasługi z Wystawy w Czerniowcach 1886, 1886, sygnowany autorstwa Romstorfer'a, wykonany przez Schwerdtner'a, Aw: Napisy w trzech językach (rosyjskim, niemieckim i rumuńskim, Rw: Herb Bukowiny
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony 50 mm

Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 194