Austria, Światowa Wystawa Wiedeń, 1873

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 22:19:35
117415
Opis: Austria - Franciszek Józef 1848-1916, Światowa Wystawa Wiedeń, 1873, Wiedeń, medal za zasługi sygnowany Hansen i Schmahlfeld, Aw: Siedząca Atena z Wiktorią w lewo i napis wokoło, Rw: Pawilon wystawowy, powyżej dwa gryfy trzymające tarczę z inicjałami cesarza Franciszka Józefa i szarfą z napisem VIRIBUS UNITIS, w odcinku WELTAUSSTELLUNG 1873 WIEN
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 53 mm, patyna
Literatura: Wurzb. 2923

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 805

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  180 zł