Polska, zestaw plakiet Józef Piłsudski

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 22:19:10
117030
Opis: Polska, zestaw plakiet Józef Piłsudski, 1. Plakieta Jednostronna, niesygnowana, na stronie odwrotnej grawerowany napis Nagroda I Ku uczczeniu dziesięciolecia Wyzwolenia Wilno Bieg ogrodowy 3 klm WILEŃSKI MIEJSK KOMIT PWiWF 19/21 kwietnia 1929, brąz wym 60 x 41 mm 2. Plakieta jednostronna, na stronie odwrotnej odwrócony monogram CS, ołów wym 39 x 26 mm
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Strzałkowski Plakiety 5 (miniatura)

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 641

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  140 zł
4)  130 zł
5)  48 zł