Polska, JÓZEF HALLER, 1919

Polska, JÓZEF HALLER, 1919

Polska, JÓZEF HALLER, 1919

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 22:07:05
117183
Opis: Polska - II RP 1918-1939, JÓZEF HALLER, 1919, medal autorstwa Antoniego Madeyskiego, Aw: Popiersie w prawo. Z lewej w otoku: JENERAŁ JÓZEF HALLER, Rw: Szereg żołnierzy zwróconych popiersiami w prawo. Poniżej napis w trzech wierszach: WOJSKO POLSKIE WE FRANCYJ MCMCVII— MCMXIX
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 47 mm, na obrzeżu sygnatura BRONZE
Literatura: Strzałkowski 457

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 226

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  155 zł
4)  100 zł