Polska, medal nagrodowy Muzeum w Krakowie, 1914

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 22:03:45
117441
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, medal nagrodowy Muzeum w Krakowie, 1914, niesygnowany, projekt Henryk Kunzek, Aw: Ukoronowana tarcza z herbem Krakowa, napis wokoło MUZEUM TECHNICZ. PRZEMYSŁOWE KRAKÓW, Rw: Napis GORLIWEJ SZLACHETNEJ PRACY UZNANIE I CZEŚĆ
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 40 mm
Literatura: Strzałkowski 270 (R)

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 193

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  75 zł