Polska, medal Rzeź na Placu Teatralnym, (1905)

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 22:02:05
117176
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, medal Rzeź na Placu Teatralnym, (1905), niesygnowany, Aw: Scena ataku kozaków na demonstrantów na Placu Teatralnym w Warszawie i napis RZEŹ NA PLACU TEATRALNYM, Rw: Robotnik z młotem i sztandarem w ręky i żołnierz z karabinem, napis ZDOBYWCA WOLNOŚCI
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: aluminium 28 mm, urwane uszko
Literatura: Strzałkowski 55

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 528

1)  42 zł
2)  40 zł