Polska, Seminarium duchowne w Warszawie, 1905

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 22:01:40
117199
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, Seminarium duchowne w Warszawie, 1905, medal niesygnowany wykonany w zakładach Pawła Bitschana, Aw: Matka Boska na globie depcząca węża i łaciński napis wokoło, Rw: Popiersia na dwóch medalionach, napisy PIUS IX PIUS X 1854 SEM. METR.VARS. 1904
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 30 mm
Literatura: Strzałkowski 50 (RR)

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 225

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł