Polska, medal z uszkiem Na Urządzenia (Uwłaszczenie) Włościan, 1864

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 17-09-2015 21:54:10
117172
Opis: Polska - Aleksander II 1855-1881, medal z uszkiem Na Urządzenia (Uwłaszczenie) Włościan, 1864, sygnowany H KOЗЙH P, ПИМЕНОВЪ ЧУКМАСОВЪ, Aw: Głowa Aleksandra II w lewo i napis wokoło, Rw: Chłopi modlący się przed obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej i napis
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: cynk 36 mm, piękny egzemplarz
Literatura: H-Cz.6757, Diakow 724.1

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1344

1)  120 zł