Niemcy, 3 marki, 1930 J

Średniowiecze polskie, śląskie halerze, Stara Polska, II RP, monety niemieckie
Niemcy, 3 marki, 1930 J

Niemcy, 3 marki, 1930 J

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2015 22:13:20
117270
Opis: Niemcy - Republika Weimarska 1918-1933, 3 marki, 1930 J, Hamburg, balon "Graf Zeppelin"
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Jaeger 342

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 110 zł
Cena szacunkowa: 180 zł
Ilość odsłon: 323

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  155 zł
4)  145 zł
5)  135 zł