Pomorze Zachodnie, wit, XIV/XV w.

Średniowiecze polskie, śląskie halerze, Stara Polska, II RP, monety niemieckie

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2015 20:35:25
117306
Opis: Pomorze Zachodnie - Strzałów- miasto, wit, XIV/XV w., Strzałów, Aw: Grot strzały MONETA SVNDENSIS, Rw: Krzyż, grot strzały w kącie krzyża, DEVS IN NOMINE TVO
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.31 g
Literatura: Dbg-P. 259, Kop. 8518a (R)

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 1484

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  250 zł
4)  230 zł