Polska, 5 groszy, 1939

Średniowiecze polskie, śląskie halerze, Stara Polska, II RP, monety niemieckie
Polska, 5 groszy, 1939

Polska, 5 groszy, 1939

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2015 21:37:05
117356
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 groszy, 1939, Warszawa
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, pięknie zachowane
Literatura: Parchimowicz 103.k

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 152

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  60 zł