Polska, 3/4 rubla = 5 złotych, 1839 MW

Średniowiecze polskie, śląskie halerze, Stara Polska, II RP, monety niemieckie

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2015 21:24:10
117222
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 3/4 rubla = 5 złotych, 1839 MW, Warszawa
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Plage 363, Bitkin 1145

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 255

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  250 zł
4)  190 zł
5)  160 zł
6)  155 zł
7)  125 zł
8)  90 zł