Polska, 3 grosze polskie, 1831

Średniowiecze polskie, śląskie halerze, Stara Polska, II RP, monety niemieckie

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 10-09-2015 21:23:45
117407
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe 1830-1831, 3 grosze polskie, 1831, Warszawa, łapy Orła proste, z kropką po POLS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger PL.31.1.a (R), Plage 282, Bitkin 8

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 1504

1)  230 zł
2)  230 zł
3)  175 zł
4)  145 zł
5)  135 zł
6)  130 zł
7)  130 zł
8)  70 zł
9)  55 zł
10)  50 zł
11)  48 zł