Rosja, 25 kopiejek, 1859 ФБ

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, polskie i niemieckie monety
Rosja, 25 kopiejek, 1859 ФБ

Rosja, 25 kopiejek, 1859 ФБ

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2015 22:28:45
117053
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, 25 kopiejek, 1859 ФБ, Petersburg, rzadka odmiana z św. Jerzy w płaszczu
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładnie zachowane
Literatura: Bitkin 131

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 530

1)  370 zł
2)  360 zł