Niemcy, talar, 1833/A

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, polskie i niemieckie monety
Niemcy, talar, 1833/A

Niemcy, talar, 1833/A

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2015 22:20:25
117063
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk Wilhelm III 1797-1840, talar, 1833/A, Berlin
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: drobne uszkodzenia obrzeża
Literatura: Thun 251, Dav. 764, AKS 18

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 950

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  185 zł
4)  180 zł
5)  135 zł
6)  115 zł
7)  95 zł
8)  90 zł