Austria, żeton, 1792

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, polskie i niemieckie monety
Austria, żeton, 1792

Austria, żeton, 1792

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2015 22:07:05
117008
Opis: Austria - Franciszek II (I) 1792-1806 (1835), żeton, 1792, Praga, wybity z okazji objęcia tronu austriackiego przez Franciszka II Habsburga, Aw: Lew czeski i napis LEGE ET FIDE, Rw: Korona i napis w dziewięciu wierszach
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.18 g, 20 mm, patyna

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 312

1)  90 zł