Polska, 100 złotych, 1.07.1948

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, polskie i niemieckie monety

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2015 20:42:55
97843
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 100 złotych, 1.07.1948, seria FG, numeracja 6301857
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: złamane w pionie, minimalne naddarcia na załamaniu, załatana dziurka na marginesie, banknot po bardzo fachowej konserwacji - piękna prezencja jak na ten stan
Literatura: Lucow 1296b (R1), Miłczak 139d

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 22 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 169

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  26 zł