Polska, 2 złote, 1944

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty polskie, polskie i niemieckie monety
Polska, 2 złote, 1944

Polska, 2 złote, 1944

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 03-09-2015 20:39:35
97835
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 2 złote, 1944, w klauzuli OBOWIĄZKOWYM, seria ВХ, numeracja 209469
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: parokrotnie złamane, nieduże naderwania, po fachowej konserwacji, przyzwoita prezencja
Literatura: Lucow 1085 (R3), Miłczak 106a

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 8 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 208

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  18 zł
4)  10 zł