Polska, medal 500 rocznica pogromu Krzyżaków pod Grunwaldem 1910, niesygnowany z u..

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2015 22:12:55
116618
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1900-1918, medal 500 rocznica pogromu Krzyżaków pod Grunwaldem 1910, niesygnowany z uszkiem, Aw: Fragment bitwy rycerzy na koniach i napis W 500. ROCZNICĘ POGROMU KRZYŻAKÓW POD GRUNWALDEM
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 28 mm, srebro 9.48 g, medalik z uszkiem
Literatura: Strzałkowski 154

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 583

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  270 zł
4)  210 zł
5)  180 zł