Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 272-274

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2015 20:36:40
116428
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Aurelian 270-275, antoninian, 272-274, Siscia, Aw: Popiesie w prawo, IMP C AVRELIANVS AVG, Rw: Cesarz uściskujący dłoń stojącej naprzeciwko Concordii, CONCORDIA MILITVM, w odcinku *Q
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 3.65 g, pozostałości srebrzenia, patyna, bardzo ciekawa odmiana łącząca awers i rewers nieopisany w RIC
Literatura: RIC 215/216

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 932

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  90 zł
4)  80 zł