Polska, "Józef Ignacy Kraszewski" - medal sygnowany J. Schwerdner wybity dla uczczenia śmierci pisarza, 1887

Polska,

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2015 22:10:50
116615
Opis: Polska - XIX wiek, "Józef Ignacy Kraszewski" - medal sygnowany J. Schwerdner wybity dla uczczenia śmierci pisarza, 1887, Aw: Popiersie pisarza w prawo i napis JÓZEF IGNACY KRASZEWSKI, Rw: Wieniec laurowy wewnątrz napis W ŻALU POGRĄŻONA POLSKA, i "klepsydra pogrzebowa" w otoku
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 36 mm, bardzo ładny

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 514

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  80 zł
4)  75 zł