Polska, medal sygnowany W. G. (Wacław Głowacki) wybity w 1880 r. z okazji pobytu cesarza Franciszka Józefa w Krakowie

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2015 22:10:25
116616
Opis: Polska - XIX wiek, medal sygnowany W. G. (Wacław Głowacki) wybity w 1880 r. z okazji pobytu cesarza Franciszka Józefa w Krakowie, Aw: Głowa cesarza w wieńcu w prawo, Rw: Herb Krakowa, poniżej 1880 i napis wokoło NA PAMIĄTKĘ POBYTU CESARZA AUSTRYI W KRAKOWIE
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 28 mm, medalik z uszkiem i wstążką

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 501

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  105 zł
4)  100 zł