Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2015 21:08:45
88216
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 złotych, 1930, Warszawa, 100-lecie Powstania Listopadowego - "sztandar"
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 115a

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 215

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  380 zł
4)  360 zł
5)  300 zł
6)  280 zł
7)  240 zł
8)  220 zł