Rzym Kolonialny, tetradrachma bilonowa, 269-270

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2015 20:41:15
116469
Opis: Rzym Kolonialny - Egipt - Aleksandria - Klaudiusz II Gocki 268-270, tetradrachma bilonowa, 269-270, Aleksandria, Aw: Popiersie cesarza w prawo, ΑΥΤ Κ ΚΛΑΥΔΙΟC CΕΒ, Rw: Orzeł stojący w prawo z głową do tyłu, trzymający wieniec w dziobie, w polu L Β
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 8.79 g, pęknięcie mennicze krążka, zielona patyna
Literatura: Emmett 3878, Förschner 1136, SNG Cop. 850

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 417

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  42 zł