Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 271-272

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2015 20:38:20
116484
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Aurelian i Waballatus 271-272, antoninian, 271-272, Antiochia, Aw: Popiersie Aureliana w prawo, IMP C AVRELIANVS AVG, u dołu A; Rw: Popiersie Waballatusa w prawo, VABALATHVS VCRIMDR
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 2.97 g, patyna
Literatura: RIC 381

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 322

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  90 zł
4)  80 zł