Cesarstwo Rzymskie, antoninian

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 27-08-2015 20:32:55
116487
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Salonina (żona Galiena), antoninian, Rzym, Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, COR SALONINA AVG; Rw: Łania krocząca w lewo, IVNONI CONS AVG, w odcinku Δ
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz 2.42 g, zielona patyna
Literatura: RIC 16

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 626

1)  40 zł
2)  40 zł