Polska, orzełek legionowy na czapkę

Monety antyczne, Stara Polska, II RP, polskie monety lustrzane, medale i odznaczenia

Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 16-07-2015 21:59:10
116582
Opis: Polska - Rzeczpospolita Polska 1918-1939, orzełek legionowy na czapkę, wykonany z blachy srebrnej, na stronie odwrotnej rosyjska punca srebra 84 i imiennik wytwórcy гк
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 17.42 g, 44 x 32 mm, brak wąsów do mocowania, dwie dziury, rzadki

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 3301

1)  1 000 zł
2)  980 zł
3)  330 zł
4)  240 zł
5)  110 zł
6)  105 zł
7)  100 zł