Rosja, zestaw: 10 kopiejek 1915, 15 kopiejek 1915, 20 kopiejek 1913, 20 kopiejek 1914, 20 kopiejek 1915

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2015 22:27:05
87941
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, zestaw: 10 kopiejek 1915, 15 kopiejek 1915, 20 kopiejek 1913, 20 kopiejek 1914, 20 kopiejek 1915, Petersburg
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: razem 5 sztuk, stara patyna
Literatura: Bitkin 168, Bitkin 142, Bitkin 115, Bitkin 116, Bitkin 117

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 1593

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  80 zł
4)  70 zł
5)  50 zł
6)  46 zł