wydawnictwa polskie, Mirosław Bartoszewicki - Zastępcze znaki pieniężne w Wojsku Polskim 1925-1..

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2015 21:30:00
115686
Opis: wydawnictwa polskie, Mirosław Bartoszewicki - Zastępcze znaki pieniężne w Wojsku Polskim 1925-1939 - katalog wystawy, Lublin 1981
Stan zachowania: nowy,
Dodatkowe informacje: 64 strony formatu ok. B5, oprawa kartonowa

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 1962

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  42 zł
4)  34 zł