Polska, półgrosz miedziany, 1767 G

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2015 21:55:50
116546
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, półgrosz miedziany, 1767 G, Kraków
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Plage-miedź 12

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 152

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  32 zł