Polska, czworak, 1566

Polska, czworak, 1566

Polska, czworak, 1566

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2015 21:48:45
116557
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572, czworak, 1566, Wilno, końcówki napisów LI/LITV, odmiana z dużymi cyframi daty
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Ivanauskas 10SA7-2 R

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1033

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  540 zł
4)  480 zł
5)  430 zł
6)  360 zł
7)  250 zł
8)  180 zł