wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Corpus Nummorum Poloniae, tom I, monety X i XI w.; Krakó..

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2015 21:32:05
115744
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Corpus Nummorum Poloniae, tom I, monety X i XI w.; Kraków 1939
Stan zachowania: bardzo dobry,
Dodatkowe informacje: 233 strony i 41 tablic (komplet), format B5, oprawa kartonowa rozpadająca się, nie obcięte marginesy, do ponownego oprawienia, bardzo rzadka praca dotycząca monet Polski średniowiecznej

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 951

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  500 zł
4)  380 zł
5)  300 zł
6)  120 zł