wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Studja nad gdańską sztuką medaljerską XVII w., Kraków 1925

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 09-07-2015 21:31:40
115719
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Studja nad gdańską sztuką medaljerską XVII w., Kraków 1925
Stan zachowania: bardzo dobry,
Dodatkowe informacje: 48 stron i 8 tablic formatu B5, oprawa kartonowa, nie obcięte marginesy

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 567

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  60 zł
4)  55 zł
5)  40 zł