Niemcy, 50 fenigów, 1941-1942

Rozpoczęcie: 29-06-2015 18:00
Zakończenie: 09-07-2015 21:26:40
Niemcy, 50 fenigów, 1941-1942

Niemcy, 50 fenigów, 1941-1942

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 09-07-2015 21:26:40
115084
Opis: Niemcy - Winterhilfswerk des Deutschen Volkes, 50 fenigów, 1941-1942, seria A, numeracja 0531606, wystawione na "Samel Keth, Konst, Zuchendorf Straße 27", ze stemplem "Kreis Litzmannstadt-Land" oraz "Lebensmittelgeschäft Workert Veronika"
Stan zachowania: VI, Good
Dodatkowe informacje: obcięty róg, ubytki

Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 196