Rosja, pamiątkowa odznaka, 1877-1878

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2015 22:39:10
116403
Opis: Rosja - Aleksander II 1855-1881, pamiątkowa odznaka, 1877-1878, na stronie głównej punca srebra 84 i inicjały wytwórcy, zapięcie na agrafkę
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, odznaka naprawiana, lekko uszkodzona emalia

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 522

1)  360 zł