RP na Emigracji, pamiątkowa odznaka Samodzielnej Brygady Strzelców Karpackich, "Tobruk"

RP na Emigracji, pamiątkowa odznaka Samodzielnej Brygady Strzelców Karpackich,

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2015 22:38:20
116402
Opis: RP na Emigracji, pamiątkowa odznaka Samodzielnej Brygady Strzelców Karpackich, "Tobruk", na stronie odwrotnej punca srebra 800 i numer 1814, srebro 48 x 46 mm, filcowa podkładka, nakrętka niesygnowana,
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 48 x 46 mm, filcowa podkładka, nakrętka niesygnowana
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 460

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 815

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  300 zł