Polska, talar, 1634

Polska, talar, 1634

Polska, talar, 1634

Cena wylicytowana: 3 200 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2015 21:33:45
116372
Opis: Polska - Władysław IV Waza 1633-1648, talar, 1634, Bydgoszcz, Aw: Półpostać króla w prawo i napis wokoło VLADIS IIII D G REX POL M D LIT RVS PRVS MAS, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.65 g, ciemna patyna
Literatura: Dostych 34.1.13 (R4), Dav. 4326, Tyszk. 8 Mk

Cena końcowa: 3 200 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 795

1)  3 200 zł
2)  3 100 zł
3)  2 500 zł
4)  2 400 zł
5)  2 300 zł
6)  2 100 zł
7)  2 000 zł
8)  1 900 zł
9)  1 850 zł
10)  1 800 zł