Anglia, denar, 1327-1335

Anglia, denar, 1327-1335

Anglia, denar, 1327-1335

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 02-07-2015 20:41:40
87795
Opis: Anglia - Edward III 1327-1377, denar, 1327-1335, Londyn, Aw: Popiersie króla na wprost, Rw: Długi krzyż prosty, po trzy kulki w każdym polu
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.42 g, patyna
Literatura: Spink 1526, North 1095

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 321

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  150 zł